Kolejny poradnik on-line dla rodziców

Na naszej stronie w miejscu: Przydatne linki  dodaliśmy kolejny poradnik:  Otyłość u dzieci i młodzieży. Poradnik dla rodziców dzieci w wieku od 4 do 18 lat. Zachęcamy do lektury.

Zachęcamy również do przejrzenia innych odnośników do stron internetowych zawierających przydatne rodzicom poradniki dostępne on-line.

Przypominamy, że znajdują się tam również poradniki on-line dla nauczycieli.

Poradniki on-line dla rodziców

Na naszej stronie w miejscu: Przydatne linki zamieściliśmy odnośniki do stron internetowych zawierających przydatne rodzicom poradniki dostępne on-line. Zachęcamy do ich lektury.

Przypominamy, że znajdują się tam również poradniki dla nauczycieli.

Przewodnik dla rodziców dzieci z dysleksją

Poniżej zamieszczamy link do Przewodnika dla rodziców dzieci z dysleksją lub z grupy ryzyka dysleksji:


Raport z ewaluacji całościowej w Poradni

Dostępny jest już Raport z ewaluacji całościowej, która miała miejsce w naszej placówce w dniach: 24 luty - 28 luty 2014r. Raport stanowi próbę oceny działalności Poradni w zakresie wszystkich wymagań określonych przez państwo.

Każda placówka poddana ewaluacji  może spełniać wymagania państwa na jednym z pięciu poziomów, przy czym:

Poziom E – oznacza niski stopień spełnienia wymagań przez placówkę; Poziom D – oznacza podstawowy stopień spełnienia wymagań; Poziom C – oznacza średni stopień spełnienia wymagań; Poziom B – oznacza wysoki stopień spełnienia wymagań; Poziom A – oznacza bardzo wysoki stopień spełnienia wymagań przez placówkę.

Nasza Poradnia była objęta ewaluacją całościową w 8 obszarach i otrzymaliśmy 4 oceny na poziomie A oraz 4 oceny na poziomie B.

 Podany poniżej link daje możliwość poznania pełnej wersji Raportu.

Z myślą o nauczycielach...

Na naszej stronie w miejscu: „Przydatne linki” zamieściliśmy nową podkategorię: POMOCNE DLA NAUCZYCIELI. Można tam odnaleźć przydatne dla nauczycieli linki do stron internetowych, w szczególności związanych z wychowaniem, prowadzeniem lekcji wychowawczych.

Przewodnik dla osób z zaburzeniami psychicznymi: Gdzie szukać pomocy?

Zamieszczamy poniżej przewodnik dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Wskazane są w nim ośrodki, instytucje, organizacje i placówki działające na terenie powiatu ciechanowskiego.

Gdzie szukać pomocy i wsparcia?

Projekty unijne